E-okul karne notları – karne sonuçları


E-okul karne notları sayfamız üzerinden giriş yapabilirsiniz. E-okul veli bilgilendirme sistemi, kısa olarak e-okul vbs veya en kısa haliyle e okul son zamanlarda Türkiye’de en çok ziyaret edilen ve aranan internet sitesi oldu. Velilere olduğu kadar öğrencilerede birçok kolaylık sağlayan sistem hakkında birçok bilgi ve en son haberlere sitemi üzerinden ulaşmanız mümkündür. Oldukça kolay ve gösterişsiz bir arayüze sahip olan sitemizden e-okul karne notlarına en hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

E-okul karne notları sizlere çocuklarınızın yıl sonundaki notlarını çok hızlı bir şekilde görmekle kalmayıp birçok konu hakkında da detaylı bilgilere ulaşmanızı sağlıyor. Nedir bu bilgiler? Devamsızlık bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz, bunun dışında öğrencinin öğretmeni tarafından nasıl değerlendirildiğini görebilirsiniz ve öğrencinin okulda almış olduğu başarı veya cezalarıda çok rahat bir şekilde görebilirsiniz. İşin özeti aslında artık veliler öğrencinin herşeyini e-okul üzerinden sıkıntısız rahat bir şekilde görebilmektedir. Eskiden iş nedeniyle, isteksizlik nedeniyle okula gitmeyen veliler artık bir internet ağı sayesinde sisteme girerek çocuklarının okuldaki durumlarını a’dan z’ye kadar görebilmektedir.

E-okul‘u kullanarak aynı zamanda çocuğunuzun geleceğini de belirleyebiliyor ve başarısına göre çocuklarınıza bir çalışma çizelgesi çıkarabiliyorsunuz.

E-okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapmanız için sitemize girdikten sonra yukarıda karşınıza çıkan ilgili alanları doğru bir şekilde girerek “Tamam” tuşuna bastıktan sonra giriş yapmışsınız demektir. Sizlere e-okul hakkında en kaliteli ve doğru bilgileri ulaştırmak isteyen site yönetimimiz, bilgilerinizin güvenliği içinde güvenlik yöntemlerini kullarak siteme girişinize sağlıyor.

Günümüzde memurluklar hariç birçok çalışan neredeyse hafta sonlarında bile firmaları için hizmet vermek zorunda kalıyor ve bu ebeveynler okuttukları öğrenciler için yeteri kadar zaman harcayamıyorlar. Çünkü okula gitme konusunda çoğu zaman işverenler problem çıkartabiliyor. Okula yapılan toplantılara katılamıyorsunuz ve çocuğunuzun durumunu yakından takip edemiyorsunuz.

Sanırım bu durum birçok duyarlı veli tarafından pek de hoşnut olmadıkları bir duygu yaşamalarına sebep oluyor. E-okul veli giriş sistemi size bu konuda yardımcı oluyor, bu sistemle okul toplantılarına katılmanıza veya bizzat öğretmenle görüşmenize gerek kalmıyor. Mevcut sisteme öğrencinin TC kimlik numarasını yazarak ve okul numarasını yazarak giriş yapıyorsunuz ve öğrencinin tüm bilgileri karşınıza çıkıyor. Buradan öğrencinizin ne kadar derslere katıldığını, devamsızlığını ve sınav sınav aldığı notları teker teker öğrenebiliyorsunuz.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

E-okul karne notları – karne sonuçları için 13 cevap

 1. beyza der ki:

  tmm da ekula girilmiyoki abi

 2. beyza der ki:

  tmm da e okul çalismiyoki

 3. Esmanur der ki:

  Evet beyzacsana katılıyorum

 4. aziz der ki:

  karane notlarını göster

 5. melisa der ki:

  gerçektende e okula girilmiyor

 6. medine der ki:

  nasıl anlamadım ki saçma

 7. hulyA der ki:

  KARNE BİLGİSİNİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>